ING przebudowuje swój system online

7 marca br. ING Bank Śląski udostępni nowy system bankowości internetowej ING BankOnLine. O finalnym wyglądzie serwisu zadecydowali klienci, którzy wzięli udział głosowaniu w serii ankiet przygotowanych przez bank. Nowa odsłona systemu będzie bardziej przejrzysta, intuicyjna i prostsza w obsłudze.

ING Bank Śląski udostępnił na stronie http://mojeing.pl prezentację nowej wersji systemu ING BankOnLine, którego premiera będzie miała miejsce 7 marca br. Dzięki temu już teraz wszyscy klienci banku mogą zobaczyć najważniejsze zmiany w serwisie i mają czas, aby zapoznać się z nową odsłoną systemu jeszcze przed jej wdrożeniem.

Decyzję o wdrożeniu nowej wersji ING BankOnLine podjęliśmy z myślą o naszych klientach. Chcieliśmy, aby nowy system był prostszy i bardziej funkcjonalny. Poprawiliśmy wygląd, uprościliśmy nawigację oraz zwiększyliśmy bezpieczeństwo. Inspirowaliśmy się interfejsem nowoczesnych smartfonów, takich jak iPhone czy BlackBerry. Chcieliśmy, aby każdy użytkownik, zarówno ten zaawansowany jak i ten mniej doświadczony, czuł się pewnie w naszym systemie i nie miał problemów z wykonywaniem operacji w nowym serwisie – mówi Szymon Mitoraj, dyrektor Departamentu Bankowości Internetowej i Mobilnej.

Nowa odsłona systemu bankowości internetowej uzyskała swój finalny kształt dzięki opiniom i sugestiom klientów. Od 7 lutego, przez dwa tygodnie, klienci banku mogli odpowiadać na ankiety oceniające wybrane elementy szaty graficznej i opisy funkcji nowego serwisu. Wyniki głosowania klientów są dostępne na stronie http://mojeing.pl.

3 comments

  1. niech Marek Kondrat zaprosi mistrza świata w wsadzaniu tam gdzie słońce nie dochodzi i wsadzi on sobie ten nowy interfejs wg. swoich umiejętności

    zmienić grafikę nie dodając żadnych nowych możliwości i tym się chwalić to żenada ale za darmo przecież jest a my sami sobie resztę zrobimy

    żeby nie dało się wydrukować potwierdzenia przelewu – wyskakuje okienko i można sobie klikać w przycisk do woli

    super udana akcja

  2. Doprawdy wielką sztuką jest dla mnie odtrąbić zwycięstwo nie biorąc udziału w bitwie. Jeżeli zamiana tekstu pisanego na kolorowe ikonki to wg banku majstersztyk na miarę postępu w informatyzacji to gratuluję poczucia humoru. Do informatyków ing: witryna strony on line banku to nie kółko plastyczne w szkole. Nie dodaliście żadnych nowych funkcjonalności a jedyne co się pojawiło to dodatkowe problemy klientów z wykorzystaniem dotychczasowych funkcjonalności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *