Nowa oferta rachunków dla klientów z segmentu MIKRO w Banku BGŻ

Od dzisiaj, tj. 21 marca Bank BGŻ wprowadza nową ofertę w zakresie rachunków dla klientów instytucjonalnych z segmentu MIKRO.

Do oferty dołączył nowy Pakiet Biznes Lider, który zastąpił dotychczasowy pakiet Firma Plan 1. Nowy pakiet jest dostępny dla wszystkich klientów z segmentu mikro. W ramach pakietu klienci otrzymują:

– bezpłatne prowadzenie pakietu

– bezpłatne wpłaty i wypłaty gotówkowe

– bezpłatny dostęp do bankowości telefonicznej i internetowej

– bezpłatna karta debetowa

Prócz tego na miejsce Planu Agro został wprowadzony nowy pakiet Agro Lider. Pakiet jest dostępny dla rolników i gwarantuje bezpłatne prowadzenie rachunku oraz bezpłatne wpłaty i wypłaty gotówkowe.

Atrakcyjne dla klientów zmiany Bank BGŻ wprowadził także w ePlan Firma. To wygodny i bardzo tani sposób dokonywania rozliczeń krajowych i zagranicznych za pośrednictwem kanałów elektronicznych. Rachunek będzie prowadzony bezpłatnie. Klient nie ponosi także opłaty za wydanie karty oraz obsługę rachunku przez telefon i Internet.

-Jesteśmy przekonani, że nowe pakiety spotkają się z dużą aprobatą klientów – powiedziała Marta Postek, kierownik działu bankowości transakcyjnej w Banku BGŻ- Dzięki wprowadzonym zmianom Bank BGŻ ma najatrakcyjniejszą ofertę na rynku, co w połączeniu z prostotą produktu – jedna umowa na wszystkie produkty w pakiecie- z pewnością zaowocuje uznaniem klientów – dodała Marta Postek.

Wprowadzone zmiany będzie komunikować zaczynająca się dzisiaj kampania reklamowa. Kampania potrwa do 22 maja i będzie opierać się na prasie i Internecie. Bank uruchomił także specjalną stronę internetową www.maleznaczywielkie.pl poświeconą nowej ofercie i prowadzonej kampanii. Kreację kampanii przygotowała współpracująca z bankiem agencja reklamowa Grandes Kochonos, za dobór mediów odpowiada dom mediowy Initiative.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *