Kredyt Bank dla grup zawodowych

Na preferencyjnych warunkach Kredyt Bank zaoferował wybranym grupom zawodowym kredyt gotówkowy. Oprocentowanie tego produktu jest niższe nawet o 5 p.p. w porównaniu z ofertą standardową.

Oferta kredytu gotówkowego Kredyt Banku skierowana jest do osób wykonujących wolne zawody – profesjonalistów oraz pracowników sfery budżetowej i rolników, którzy otrzymują dopłaty z Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Bank nie wymaga zaświadczenia o zarobkach do 25 tys. zł kwoty kredytu w przypadku wolnych zawodów, a do 15 tys. zł od pracowników budżetowych i rolników. Wystarczy tylko udać się do najbliższego oddziału Kredyt Banku z dowodem osobistym oraz dokumentem potwierdzającym wykonywany zawód lub decyzją ARiMR o otrzymywanej dotacji z UE.

– Uprościliśmy procedury przyznawania kredytu gotówkowego dla wybranych grup, a dzięki wprowadzeniu jednej, niezależnej od innych czynników ceny liczymy, że oferta Kredyt Banku w krótkim czasie stanie się rozpoznawalna na rynku. Od momentu wprowadzenia oferty widzimy rosnące zainteresowanie – powiedziała Anna Dąbkowska – Dyrektor Biura Strategii Klienta w Kredyt Banku.

Kredyt jest udzielany na okres do 5 lat, maksymalnie można pożyczyć 120 tys. zł. Od pożyczających niższe kwoty – do 20 tys. – bank nie wymaga zabezpieczeń, dla wyższych kwot istnieją proste formy zabezpieczenia. Pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel. Klient ma możliwość wyboru oprocentowania kredytu – stałego lub zmiennego, w zależności od okresu kredytowania. Sam też decyduje, który ze sposobu spłaty jest dla niego najkorzystniejszy – raty równe czy malejące.

Szczegółowe informacje o ofercie, w tym lista zawodów uprawnionych do skorzystania z oferty, są dostępne na stronie www. kredytbank.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *