W oddziałach MultiBanku obsłużą klientów mBanku

MultiBank umożliwi dokonywanie wpłat i wypłat gotówkowych klientom mBanku. Do ich dyspozycji oddana zostanie sieć 134 prestiżowych oddziałów MultiBanku.

Jako pierwsi z usługi skorzystają klienci mBanku w Łodzi, jednak w kolejnym etapie będzie ona dostępna w oddziałach MultiBanku w całej Polsce. Oba banki są częścią Pionu Bankowości Detalicznej BRE Banku SA.

W ramach obsługi gotówkowej klienci mBanku mogą obecnie korzystać z sieci 245 maszyn depozytowych na terenie całego kraju oraz ok. 4,4 tys. bankomatów. W zakresie wpłat gotówkowych do dyspozycji klientów pozostaje także sklepy Żabka i Freshmarket. Dzięki wprowadzeniu nowej usługi, sieć ta rozszerzona zostanie o 134 prestiżowe oddziały MultiBanku w całej Polsce.

Obsługa gotówkowa w oddziałach MultiBanku stanowi uzupełnienie sprawdzającego się od lat modelu, proponowanego przez mBank, w którym codzienne wpłaty i wypłaty gotówki można wygodnie realizować we wpłatomatach i bankomatach. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby klient mBanku, który na co dzień obsługuje się samodzielnie przez internet, w razie potrzeby wpłaty lub wypłaty większych sum mógł skorzystać z oddziałów MultiBanku – informuje Paweł Kucharski, Dyrektor banku ds. marketingu i rozwoju biznesu bankowości detalicznej BRE Banku.

Za pośrednictwem placówek MultiBanku klienci mogą jednorazowo dokonać wpłaty 10 tys. PLN, 500 EUR lub 500 USD. Natomiast wysokość jednorazowej wypłaty może wynosić minimum 20 tys. PLN, 500 EUR lub 500 USD, przy czym klienci powinni pamiętać o każdorazowym zaawizowaniu wypłaty w placówce MultiBanku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *