Czytelnicy Inwestycje.pl wybierają giełdowe spółki 2010 roku

Plebiscyt na giełdowe spółki 2010 roku cieszy się coraz większą popularnością wśród internautów. Czytelnicy Inwestycje.pl nominowali dotychczas kilkadziesiąt spółek, z których na początku czerwca Kapituła Programu wyłoni 20 zwycięskich firm.

Inwestycje.pl, jeden z największych w Polsce niezależnych portali finansowo-gospodarczych, od początku maja zaprasza swoich czytelników do wzięcia udziału w plebiscycie na giełdowe spółki 2010 roku. Pod linkiem http://inwestycje.pl/spolka_roku znajduje się krótki formularz, którego wypełnienie pomoże wybrać najlepsze spółki notowane zarówno na głównym parkiecie GPW, jak i na alternatywnym rynku akcji NewConnect.

Pod uwagę brane są następujące kryteria: transparentność spółki, zysk z inwestycji w jej akcje oraz perspektywy rozwoju. Czytelnicy analizują również najlepsze debiuty giełdowe minionego roku i wskazują najbardziej trafione wybory inwestycyjne. Wszystko po to, by ostatecznie wyłonić po 10 spółek z obu parkietów. Zwycięzcy plebiscytu otrzymają od Inwestycje.pl certyfikaty giełdowych spółek 2010 roku, potwierdzające popularność spółki wśród inwestorów.

Giełdowy dział portalu Inwestycje.pl cieszy się ogromną popularnością – z liczbą 400 tys. odsłon miesięcznie jest częściej odwiedzany przez internautów niż specjalistyczne serwisy giełdowe. Czytają nas zarówno doświadczeni inwestorzy, jak i osoby dopiero planujące swoją pierwszą inwestycję. Nic więc dziwnego, że postanowiliśmy zapytać internautów o ich inwestycyjne typy – mówi Justyna Niedzielska, Redaktor naczelna Inwestycje.pl.

– Nasi czytelnicy nominowali dotychczas kilkadziesiąt spółek, z których do końca maja zespół analityków Inwestycje.pl (Kapituła Programu) wyłoni 20 zwycięskich firm. Firm, które śmiało będziemy mogli polecać wszystkim obecnym i przyszłym inwestorom – dodaje Justyna Niedzielska.

Aby wziąć udział w plebiscycie, wystarczy odwiedzić stronę: http://inwestycje.pl/spolka_roku i odpowiedzieć na sześć krótkich pytań. Dla trzech osób, które wytypują jedną z giełdowych spółek 2010 roku i najlepiej uzasadnią swój wybór, Inwestycje.pl przewidziały atrakcyjne nagrody – iPody firmy Apple. Warto się pośpieszyć – na wytypowanie zwycięzców zostało już niewiele czasu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *