Reklama GPW wCNN Internationa

17 czerwca na antenie CNN International rozpoczęła się kampania promująca polski rynek kapitałowy na arenie międzynarodowej. Jest to wspólna inicjatywa Ministerstwa Skarbu Państwa i Ministerstwa Spraw Zagranicznych, we współpracy z czołowymi polskimi spółkami – Giełdą Papierów Wartościowych w Warszawie, PKO Bankiem Polskim, PZU i Grupą Lotos.

Celem kampanii jest promocja Warszawy jako centrum finansowego Europy Środkowej i Wschodniej. Ma ona zwiększyć zainteresowanie inwestorów zagranicznych polskim rynkiem kapitałowym, a w szczególności inwestycjami na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Kampania ma przyciągnąć uwagę spółek, rozważających debiut na warszawskiej giełdzie, będącej liderem wśród giełd Europy Środkowej i Wschodniej.

Spot reklamowy stworzony został przez Turner Commercial Productions (dom produkcyjny telewizji CNN). W 30-sekundowej reklamie widzowie mogą zobaczyć krótkie wypowiedzi prezesów czterech polskich spółek, podkreślających jak istotną rolę odegrał polski rynek kapitałowy w rozwoju ich firmy. Są to:

  • Pan Ludwik Sobolewski – Prezes Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A.
  • Pan Paweł Olechnowicz – Prezes Zarządu Grupy Lotos S.A.
  • Pan Zbigniew Jagiełło – Prezes Zarządu PKO Banku Polskiego S.A.
  • Pan Andrzej Klesyk – Prezes Zarządu PZU S.A.

Kampania składa się ze specjalnie przygotowanego spotu reklamowego, którego emisja zaplanowana jest w regionie EMEA (Europa, Bliski Wschód, Afryka) oraz bannera, który eksponowany będzie na stronach internetowych CNN. 10-tygodniowa kampania podzielona została na dwie części. Pierwsza potrwa trzy tygodnie i rozpoczęła się 17 czerwca. Druga, siedmiotygodniowa zaplanowana została na wrzesień br. Łącznie spot reklamowy zostanie wyemitowany 380 razy, a banner internetowy wyświetlony 2 000 000 razy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *