Taniej kredyty hipoteczne w ING

ING Bank Śląski obniżył prowizję produktów hipotecznych dla klientów, którzy już mają lub którzy otworzą rachunek w banku. Nowe stawki obowiązują od 27 czerwca br.

ING Bank Śląski podjął decyzję o obniżeniu prowizji produktów hipotecznych dla klientów, którzy już mają lub którzy zdecydują się założyć rachunek w banku. Marża, w zależności od wnioskowanej kwoty i wartości nieruchomości może wynieść nawet 0,6%, np. dla kwoty 300 tys. złotych przy LTV 75% marża wynosi 0,85% a prowizja za udzielenie kredytu – od 1,4% do 1,8%.

Przypominamy, że osoby, które w dniu składania wniosku o produkt hipoteczny posiadają lub otworzą w ING Banku Śląskim konto osobiste mogą skorzystać oprócz ww. opcji „Obniżenie marży” o 0,6 pkt. proc. także z wariantu „0% prowizji” za udzielenie produktu hipotecznego. Niezależnie od wybranej oferty bank nie pobiera prowizji za wcześniejszą spłatę kredytu dla nowo zawieranych umów kredytowych. Oferty „Obniżenie marży” i „0% prowizji” nie łączą się.

Dodatkowo, oprócz atrakcyjnych warunków cenowych, bank oferuje pomoc w załatwianiu formalności związanych z zaciągnięciem kredytu. W ramach oferty ING Banku Śląskiego doradcy dojeżdżają bezpłatnie na terenie całego kraju na spotkanie z klientami i pomagają:

  • wypełnić wniosek hipoteczny,
  • uzyskać wypis z Księgi Wieczystej,
  • wypełnić i złożyć wniosek do sądu o ustanowienie hipoteki,
  • wypełnić deklarację PCC-3 do Urzędu Skarbowego.

Klienci mogą się umówić z doradcą ING dzwoniąc pod specjalny numer infolinii 801 111 888 lub przez stronę internetową www.ing.pl

ING Bank Śląski udziela kredytów hipotecznych w PLN. W zależności od potrzeb kredytobiorców kredyty hipoteczne udzielane są nawet na okres do 40 lat. Minimalna kwota kredytu wynosi 40 000 zł, a maksymalna uzależniona jest od zdolności kredytowej wnioskodawcy oraz wartości nieruchomości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *