Nawet do 18% w Kredyt Banku

Od jutra w  Kredyt Banku startuje sprzedaż nowej lokaty strukturyzowanej opartej o kurs CHF/PLN wg NBP. Klienci mogą liczyć nawet do 18% zysku w skali roku.

XXXII lokata strukturyzowana jest połączeniem lokaty bankowej oraz kilku instrumentów walutowych typu Euro Digital Range opartych o kurs CHF/PLN wg NBP.

Oprocentowanie środków w czasie trwania lokaty, uzależnione jest od kursu CHF/PLN wg NBP tylko w jednym dniu obserwacji, tj. 15.02.2012 r.

Jeżeli średni kurs w tym dniu znajdzie się w przedziale:

  • (3,00 – 3,20) klient otrzyma odsetki w wysokości 18%
  • <3,20 – 3,40) klient otrzyma odsetki w wysokości 12%
  • <3,40 – 3,50) klient otrzyma odsetki w wysokości 7%

Przewidujemy, że sytuacja na rynkach walutowych powinna się w końcu uspokoić i przełożyć na spadek notowań szwajcarskiego pieniądza i wzmocnienie polskiego złotego. Takie założenie przyjęliśmy tworząc nową konstrukcję lokaty strukturyzowanej, którą zaproponujemy od jutra naszym klientom – powiedział Piotr Uciński, menadżer produktu w Kredyt Banku.

Subskrypcja lokaty potrwa 3 dni robocze i zakończy się 11.08.2011 roku. Lokata strukturyzowana zawierana jest na 6 miesięcy, a minimalna kwota to 5 tys. zł. Kapitał jest w 100% chroniony, lokata jest zatem dobrą propozycją dla klientów o profilu bezpiecznym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *