Polbank z Dotpay

Polbank  EFG to kolejny bank, którego klienci mogą szybko i bezpiecznie płacić za zakupy internetowe, dokonane przy pomocy serwisu płatności Dotpay.pl

Przelew internetowy to bardzo wygodna opcja zapłaty za zakupione w internecie towary lub usługi. Po wybraniu sposobu płatności, kupujący zostanie przekierowany na bezpieczną stronę serwisu Dotpay, gdzie wybiera swój bank i realizuje polecenie przelewu. Dzięki współpracy z Dotpay, przelew jest natychmiast potwierdzany, a proces płatności tym samym zakończony w zaledwie kilku krokach.

Obecnie Polbank jest 13 bankiem na polskim rynku pod względem aktywów. Jest 8 największym kredytodawcą detalicznym. Bank ma 335 oddziałów w 148  miastach w Polsce, a liczba jego klientów sięga 800 tysięcy.

Dotpay to pionier polskiego rynku płatności elektronicznych i jego lider. Krakowska firma oferuje sklepom internetowym możliwość udostępnienia kupującym kilkudziesięciu kanałów płatności. Wśród najpopularniejszych są przelewy transferowe i płatności kartami płatniczymi (międzynarodowymi i lokalnymi). Rosnącą popularność uzyskują także wpłaty gotówkowe w sieciach sklepów spożywczych i stacji benzynowych oraz płatności za pomocą portmonetek elektronicznych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *